Uitslagen
Maandag 2 april
20:00 uur
2e Paasdag Dartstoernooi
Den Brouwer
Dobbelsteenplein 1
Mariaheide
Zaterdag 9 september
20:00 uur
Botte Puntjes Toernooi XXXV
Den Brouwer
Dobbelsteenplein 1
Mariaheide
Vrijdag 26 mei
20:00 uur
Volbier Toernooi 2017
Den Brouwer
Dobbelsteenplein 1
Mariaheide
Vrijdag 30 december
13:00 uur
Botte Puntjes Toernooi XXXIV
Den Brouwer
Dobbelsteenplein 1
Mariaheide
Zaterdag 30 januari
20:00 uur
Snor Toernooi 2016
Den Brouwer
Dobbelsteenplein 1
Mariaheide
Zaterdag 30 januari
20:00 uur
Snor Toernooi (dames) 2016
Den Brouwer
Dobbelsteenplein 1
Mariaheide
Zaterdag 11 juli
13:00 uur
Open Dartstoernooi
Den Brouwer
Dobbelsteenplein 1
Mariaheide
Maandag 6 april
13:00 uur
Open Langenboom
Den Bens
Dominicanenstraat 34
Langenboom
Zaterdag 4 april
11:00 uur
DAKdomein Open
de Berchplaets
Sportstraat 3
Berghem
Dinsdag 30 december
13:00 uur
Open St. Michielsgestel
Café-Zaal Overberg
St. Michielsstraat 2
St. Michielsgestel
Zaterdag 27 december
20:00 uur
Open Reek 2014 dames
Koetshuis
Heijtmorgen 1
Reek
Zaterdag 27 december
13:00 uur
Open Reek 2014
Koetshuis
Heijtmorgen 1
Reek
Zaterdag 20 december
13:00 uur
Open Landerd 2014
De Potter
Schutsboomstraat 33
Schaijk
Zondag 1 juni
13:00 uur
Open Schijndel 2014
Maandag 21 april
13:00 uur
Dartstoernooi open oss
t Berghje
Berghemseweg 71
Oss
Zondag 19 januari
13:00 uur
Open Langenboom 2014
Den Bens
Dominicanenstraat 34
Langenboom
Vrijdag 3 januari
20:00 uur
Dartstoernooi
De Zaak
Heilig hartplein 29
Veghel
Maandag 30 december
13:00 uur
Open St. Michielsgestel 2013
Café-Zaal Overberg
St. Michielsstraat 2
St. Michielsgestel
Vrijdag 27 december
13:00 uur
Open Reek 2013
Koetshuis
Heijtmorgen 1
Reek
Zaterdag 30 november
13:00 uur
Gesloten Erp 2013
Van Haandel
Hertog Janplein 20
Erp
Zondag 27 oktober
13:00 uur
Benefiet darttoernooi
Koetshuis
Heijtmorgen 1
Reek
Zaterdag 19 oktober
20:00 uur
Gouden Leeuw Ranking 3
De Gouden Leeuw
Grotestraat 54
Sambeek
Zaterdag 12 oktober
20:00 uur
Gouden Leeuw Ranking 2
De Gouden Leeuw
Grotestraat 54
Sambeek
Zaterdag 5 oktober
20:00 uur
Gouden Leeuw Ranking 1
De Gouden Leeuw
Grotestraat 54
Sambeek
Zaterdag 14 september
11:00 uur
Open Zeeland
Tent Festivalterrein de Heische Tip
Straatsven
Zeeland
Zaterdag 31 augustus
13:00 uur
Gesloten Nistelrode 2013
Den Heuvel
Weyen 79
Nistelrode
Zaterdag 1 juni
11:00 uur
Ceva Dartstoernooi 2013
CEVA Logistics Oss
Merwedestraat 44
Oss
Vrijdag 24 mei
19:30 uur
OPEN Dartstoernooi
De Zaak
Heilig hartplein 29
Veghel
Donderdag 9 mei
13:00 uur
Open maasland
Cafe Libre
Langenboomseweg 73
Mill
Maandag 1 april
13:00 uur
Open Oss 2013
t Berghje
Berghemseweg 71
Oss
Zondag 10 maart
13:00 uur
Open Langenboom 2013
Den Bens
Dominicanenstraat 34
Langenboom
Zondag 30 december
13:00 uur
Open St. Michielsgestel 2012 d
Overberg
Sint Michielsstraat 2
Sint-Michielsgestel
Zondag 30 december
13:00 uur
Open St. Michielsgestel 2012
Overberg
Sint Michielsstraat 2
Sint-Michielsgestel
Donderdag 27 december
13:00 uur
Open Reek 2012 dames
Koetshuis
Heijtmorgen 1
Reek
Donderdag 27 december
13:00 uur
Open Reek 2012
Koetshuis
Heijtmorgen 1
Reek
Zondag 2 december
13:00 uur
Dartstoernooi
Den Brouwer
Dobbelsteenplein 1
Mariaheide
Zaterdag 17 november
20:00 uur
Gesloten Erp 2012
Van Haandel
Hertog Janplein 20
Erp
Zaterdag 6 oktober
12:00 uur
Open Sambeek 2012
De Gouden Leeuw
Grotestraat 54
Sambeek
Zondag 10 juni
13:00 uur
Open Mariaheide 2012
Den Brouwer
Dobbelsteenplein 1
Mariaheide
Maandag 9 april
13:00 uur
Open Wijchen 2012
Verploegen
Woeziksestraat 100
Wijchen
Zondag 18 maart
13:00 uur
Open Langenboom 2012
Den Bens
Dominicanenstraat 34
Langenboom
Vrijdag 30 december
13:00 uur
Open St. Michielsgestel 2011
Café Zaal Overberg
St. Michielsstraat 2
Sint Michielsgestel
Dinsdag 27 december
13:00 uur
Open Reek 2011
Koetshuis
Heijtmorgen 1
Reek
Zondag 11 september
12:00 uur
Open Mariaheide 2011
Den Brouwer
Dobbelsteenplein 1
Mariaheide
Zaterdag 9 juli
19:30 uur
Dartstoernooi
Den Brouwer
Dobbelsteenplein 1
Mariaheide
Maandag 25 april
12:30 uur
Open Wijchen 2011
Verploegen
Woeziksestraat 100
Wijchen
Zaterdag 19 maart
13:00 uur
Open Helmond 2011
Café Helmond Sport
Sportpark De Braak 7
Helmond
Zondag 16 januari
13:00 uur
Open Langenboom 2011
Den Bens
Dominicanenstraat 34
Langenboom
Woensdag 29 december
20:00 uur
Dartstoernooi
Den Brouwer
Dobbelsteenplein 1
Mariaheide
Maandag 27 december
13:00 uur
Open Reek 2010
Koetshuis
Heijtmorgen 1
Reek
Maandag 27 december
13:00 uur
Open Reek 2010 dames
Koetshuis
Heijtmorgen 1
Reek
Zaterdag 5 juni
11:00 uur
Ceva Dartstoernooi 2010
Kantine Ceva Logistics
Merwedestraat 44
Oss
Vrijdag 28 mei
20:00 uur
Poule 1A toernooi
Den Brouwer
Dobbelsteenplein 1
Mariaheide
Zondag 28 maart
13:15 uur
Open Mariaheide 2010
Den Brouwer
Dobbelsteenplein 1
Mariaheide
Zaterdag 13 maart
13:00 uur
Open Helmond 2010
Stadion Helmond Sport
Sportpark De Braak 7
Helmond
Zondag 27 december
13:00 uur
Open Reek 2009
Koetshuis
Heijtmorgen 1
Reek
Zondag 13 december
13:00 uur
Open Langenboom 2009
Den Bens
Dominicanenstraat 34
Langenboom
Zondag 27 september
11:30 uur
Open Grave 2009
De Brouwketel
Hoogeweg 9
Escharen
Zaterdag 19 september
13:00 uur
Open Milsbeek 2009
Het Centrum
Kerkstraat 21
Milsbeek
Zondag 12 april
13:00 uur
Open Mariaheide 2009
Den Brouwer
Dobbelsteenplein 1
Mariaheide
Zondag 7 december
13:00 uur
Open Langenboom 2008
Den Bens
Dominicanenstraat 34
Langenboom
Keuzes
Toernooien
Uitslagen
Aanmelden
Afmelden